Mükemmel Bir Cilt İçin Güzellik Sırları
24/06 2019

Mükemmel Bir Cilt İçin

GÜZELLİK SIRLARI

 

 

Mükemmel bir cilt tonu için 5 adım

 

 

1) Cildinizi uyandırın

 

Temiz bir ciltte ilk adım cillde nemlendirici bir bakım ile masaj yaparak kan dolaşımını artırmak ve cildi uyandırmaktır. Daha yorgun ciltler için yorgunluk izlerini gidercek bir ürün cildi yumuşatır ve ışıltısını geri getirir.

 

2) Bakışınızla ışık saçın

 

Radiant eye göz çevresine uygulandığında kan dolaşımını artırır, koyu halkaları ve göz altı şişliklerini giderir, göz şeklini keskinleştirir ve ışıltı verir. Daha anlamlı bir bakış için kaş ve kirpik besleyici makyaj öncesi kaş ve kirpikleri belirginleştirerek gözlere daha derin bir ifade katar. 

 

3) Cilt Tonunuzu Eşitleyin

 

Fazla kusurlu olmayan ciltlerde BB krem gözenekleri ve ince çizgileri kapatarak cilt yüzeyini pürüzsüzleştirecektir. Daha kusurlu ciltlerde CC krem tam bir kapatıcı özelliği ile sıfır hatada bir tene sahip olmanızı sağlar. Bu iki ürün aynı zamanda nemlendirir, antioksidan ve UV koruma özellikleri ile yaşlanmayı geciktirir.

 

4) Cilt Görünümünü İyileştirin

 

Işıltılı bir görünüm için Radiant Complexion Compact Pudra her durumda ve tüm yıl boyunca uygulanabilir. Yüzünüze, alnınıza, elmacık kemiklenirize hafif dokunuşşlar ile uygulayın, ve cildinizin taze havaya çıkmışçasına ışıldamasına ve ışık saçmasına izin verin.

 

5) Dudaklarınızı Hazırlayın

 

Dudak bakımı iyi bir makyaj için olmazsa olmazdır. Makyajdan önce az bir miktarda Cicalisse kremi parmak ucunuzda dudaklarınıza uygulayın. Emilmesini izin verin ve fazlasını alın. Dudaklarınız pürüzsüz, dolgun, ve yenilenmiş olacak. 

 

Hemen İletişime Geç

Daha detaylı bilgi için aşağıdaki numaradan bize ulaşabilirsiniz.

0212 875 27 81