Krem Deodorant mı Stick mi?
02/07 2019

KREM DEODORANT MI STICK Mİ?

 

Deodorant söz konusu olduğunda, bu soru kişiden kişiye göre değişiyor. Çoğu kişinin stick deodorant tercih ettiğini söyleyebiliriz. Ama neden? Belki de nasıl kullanılacağını bilmedikleri için, yeni birşey denemek istemedikleri için ya da farklı türlerin bile var olduğunu bilmedikleri için.

İşte bu nedenle, her şeyin deodorant olduğu ürün gamımızla biz duruma ışık tutmak için buradayız. Ne tür bir deodorantlar kullanacağınızı, nasıl kullanılacağını ve nasıl seçileceğini anlamanıza yardımcı olmak istiyoruz.

Stick deodorant koltuk altınızın ter kokmasını önleyen tek çözüm değildir. Ayrıca spreyler, tozlar, tek kullanımlık mendiller ve kişisel favori kremlerimiz var. Nasıl kullanılacağını bilmediğiniz için bunları denemekten çekiniyor olabilirsiniz. Krem deodorantını kullanmak aslında düşündüğünüzden daha kolaydır.

Deodorant kremi, macun kıvamında olup, koltuk altında kokuyla mücadelede etkilidir.Küçük bir miktar uygulamak için küçük bir spatula veya kepçe veya sadece parmaklarınızı kullanabilirsiniz. Kremİ koltukaltlarınızın içine tamamen masaj yaparak uygulayın ve hazırsınız.

Krem ve stick deodorant temelde çok farklı görünmese de, sağladıkları koruma türü genellikle ikisinin de değiştiği noktadır.

Stick deodorantlar tipik olarak terleme önleyici kategorisine girer. Terleme önleyici ürünler, gözeneklerinizin tıkanması için alüminyum tuzları gibi kimyasallar kullanır ve terlemenize engel olur. Bununla birlikte, ter kendisi aslında kokusuzdur. Ve terleme, vücudumuzun toksinlerden arındırma yöntemlerinden biridir. Hiç terlememek sağlıklı değildir.

Krem deodorantının hedefi cildiniz üzerinde aktivite gösteren bakterilerdir. Krem deodorantlar cildinizi ağır kimyasallar ile yormadan doğal olarak ter kokusuyla savaşır.

Krem deodorantlarının bir başka özelliği daha uzun ömürlü olmalarıdır. Uygularken sadece az bir miktar kullanırsınız ve deodorant sticklerden farklı olarak sık sık yeniden uygulamaya gerek yoktur. Çoğu krem deodorantı bütün gün sürer ve koltuk altı Deodorant Kremimiz aslında tek bir uygulama ile 7 güne kadar etki eder.

Öyleyse bildiklerinize sadık kalmayın. Yeni bir deodorant deneyin.

 

Hemen İletişime Geç

Daha detaylı bilgi için aşağıdaki numaradan bize ulaşabilirsiniz.

0212 875 27 81